Запрошуємо на службу в органи та підрозділи служби цивільного захисту України

ВАКАНСІЇ:

     Порядок прийому на службу цивільного захисту визначається Кодексом законів про працю України, Кодексом Цивільного захисту України від 02.10.2012 № 5403-VI, постановою Кабінету Міністрів України від 11.07.2013 № 593 «Про затвердження Положення про порядок проходження служби цивільного захисту особами рядового і начальницького складу та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України».

        Червоноградський МВ ГУ ДСНС України у Львівській області здійснює відбір на посади рядового і молодшого начальницького складу. 

ВИМОГИ:

         Для осіб, які претендують на зайняття посад рядового і молодшого начальницького складу вимоги встановлюються у відповідності до наказу МНС України від 01.12.2009 № 808 «Про затвердження Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників МНС України» та розділу «Прийняття на службу цивільного захисту» постанови Кабінету Міністрів України від 11.07.2013 № 593 «Про затвердження Положення про порядок проходження служби цивільного захисту особами рядового і начальницького складу та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України».

 УМОВИ:

· безоплатне навчання з одержанням свідоцтва державного зразка про набуття відповідної робітничої професії;

·   забезпечення речовим майном – форменим та спеціальним одягом;

·  можливість навчання у вищих відомчих навчальних закладах освіти (стаціонар або заочно, як за державним замовленням, так і на контрактній основі);

·    спортивні зали, кімнати з тренажерами, кімнати психологічного розвантаження;

·    робота за контрактом;

·    грошове забезпечення від 3000 гривень;

·  пенсійне забезпечення за спеціальним Законом при вислузі 25 років, з урахуванням служби в Збройних Силах і правоохоронних органах.

  

       З питань прийому на службу (роботу) та наявності вакансій звертатися адресою: 80100 м.Червоноград вул. Б.Хмельницького, 30.

тел.: (03249) 2-01-10,

факс: (03249) 2-50-46

Note: Please fill out the fields marked with an asterisk.